Magic Panda & Cat Hero vs Zombies – një lojë falas për djemtë dhe vajzat

Magic Panda & Cat Hero vs Zombies

Magic Panda & Cat Hero vs Zombies është një lojë klasike e labirintit për vajzat dhe djemtë dhe të rriturit me situata dhe surpriza të këndshme. Just move your finger and guide cat përmes labirint për të gjetur një mënyrë për të dalë dhe të marrë një taksi që do të ju merr në Mbretërinë e Panda. Panda është mbreti i gjithë kontinentit, dhe tani ai është zënë nga zombie të këqija!

Magic Panda, Cat Hero dhe Zombie – si për të luajtur?

Porta e Pandy Castle është një udhëtim i gjatë magjik nëpër shkretëtirë, pyll dhe oqean. Në mazes, ju duhet të shikojnë për zombies të ndryshme dhe kafshë të zemëruar që duan të vrasin ty. Por ju jeni një mace mahnitëse, ju jeni një hero i vërtetë dhe ju mund të përdorni aftësitë tuaja për të vrarë krijesa armiqësore.

Grafika grafike me ngjyra 2D të mrekullueshme ju bën të ndiheni si në një labirint retro klasik dhe zgjidhjet e reja të programimit japin freski për këto aventura. Dhe natyrisht të gjitha këto për të lira.

panda-and-cat

Rregullat e lojës janë të thjeshta

Në hartën që ju zgjidhni nivelin në dispozicion, klikoni atë dhe ju jeni në labirint. Duhet të shkosh në taksi shpejt sepse nuk do të presë përgjithmonë. Ju do të duhet ari dhe pikat e qëndrueshmërisë. Për këtë qëllim, ju mund të blini përmirësime që do ta përshpejtojnë udhëtimin në labirint. Përmirësimet nuk janë të shtrenjta dhe shpejt do të blesh peshq apo vitamina.

Çfarë e dallon këtë lojë?

Kjo është loja më e mirë falas në labirint në Android me shumë nivele të bëra me dorë nga shumë dizajnerë të cilët e kanë rritur nivelin e vështirësisë ndërsa përparoni. Leviz me kujdes dhe drejtoje mace neper labirint dhe perpiquni te merrni kohen me te mire, por kini kujdes per Zombie. Në këtë labirint, ju nuk ecni vetëm. Ju duhet të mbledhni diamante për të blerë përmirësimet. Gjatë udhëtimit ju do të takoni kafshët shtëpiake, njerëzit dhe zombies keqe!

Labirint TRADICIONAL ME mundësi të reja!

Nëse je fëmijë, kjo lojë është e përkryer për ju. Ju nuk do të jetë i mërzitur, sepse përveç të kërkoni një mënyrë ju mund të përmirësoni karakterin tuaj. Kur udhëtoni, mbledhni diamante sepse do të keni nevojë për para. Për të mbrojtur një panda, ju duhet të jeni një hero, dhe nganjëherë kushton shumë …
map

TIPARET

  • – Lehtë për të luajtur, kontroll i zgjuar me gishtin tuaj;
  • – 5 këpucë për të blerë;
  • – Maze të lehta për fëmijë dhe maze të vështira për të rriturit;
  • – Grafikë minimale retro 2D, harrojeni për mazes të ndërlikuara 3D;
  • – Këshilla për fillestar;
  • – Lojë jashtë linje pa wifi.

Mbledhje

Magic Panda & Cat Hero nuk kërkon leje speciale gjatë instalimit. Ju mund të luani pa kufij dhe të dhënat tuaja nuk janë shkarkuar. Loja është e sigurt për njerëz të të gjitha moshave, për vajzat dhe djemtë. Aplikacioni ka një madhësi të vogël, shpejt përshtat dhe punon shpejt. Loja ka kaluar teste dhe është e sigurt për të gjithë familjen!

PLAY NOW > >

Related Games